Quentin na Pyrkonie

Już jutro rozpoczyna się Pyrkon, największy fantastyczny konwent w Polsce! Podczas konwentu nie zabraknie członków Kapituły Quentina. Zapraszamy na dwie prelekcje:

Quentin: Scenariuszowe wpadki Michał `rincewind bpm` Smoleń

termin: nd 13:00
czas trwania: 0:50 h
miejsce: RPG 1
opis:
Bogata biblioteka scenariuszy, dostępna w archiwach Quentina, zawiera nie tylko pasjonujące, perfekcyjne przygody. Niejednokrotnie proste błędy zmieniały fajne pomysły w nudne scenariusze. Jak tego uniknąć? Podczas prelekcji omówione zostaną pułapki, w jakie najczęściej wpadają twórcy przygód, oraz możliwe rozwiązania. Zapraszamy wszystkich, chcących poprawić swoje sesje, a także potencjalnych uczestników Quentina!

Quentin: Jak napisać scenariusz grozy? Michał `rincewind bpm` Smoleń

termin: pią 20:00
czas trwania: 0:50 h
miejsce: RPG 1
opis:
Tym razem na RPGowy warsztat bierzemy grozę, zarówno w stylu H. P. Lovecrafta i Edgara Allana Poe, jak i w szerszym ujęciu. Postaram się przeanalizować najważniejsze wątki i motywy gatunku, wskazując na sposoby ich wykorzystania w grach fabularnych. Posłużę się także przykładami z poprzednich edycji konkursu na najlepszy scenariusz Quentin. Zapraszam do podzielenia się swoimi doświadczeniami. Po prelekcji odpowiem zaś na wszelkie pytania dotyczące konkursu.

Po prelekcjach będzie można dowiedzieć się wszystkiego na konkursu i porozmawiać z niektórymi członkami kapituły. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na temat programu Pyrkonu znajdziesz tutaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *