Quentin 2021: nagrody i sponsorzy

Tak jak w poprzednich odsłonach konkursu, nagrody w XXIII edycji Quentina otrzyma zwycięzca konkursu, autorzy wyróżnionych prac, a także finaliści. Specjalne nagrody otrzyma również autor najlepszej krótkiej przygody. Szczegóły poniżej!

~

Tak jak w ubiegłym roku, najlepsza krótka przygoda, to znaczy: praca do wydanego w Polsce systemu licząca do 40 000 znaków zostanie opublikowana drukiem w Nowej Fantastyce!

~

Dla zwycięzcy nagrody Nowej Fantastyki portal ABC Gier Fabularnych ufunduje trzy podręczniki do RPG: Ostrza w mroku, polską edycję Fate Core i Potwora tygodnia. Ponadto wszyscy finaliści konkursu otrzymają PDF-y z przygodami i dodatkami do D&D i Fate autorstwa Andrzeja “Enca” Stója.

~

Black Monk Games, wydawca m.in. Zewu Cthulhu, Tajemnic Pętli i Cyberpunka Red, ufunduje bony na gry wydawnictwa.

~

This image has an empty alt attribute; its file name is Copernicon-2019-resize.png

Toruński konwent Copernicon ufunduje grę fabularną do puli nagród dla zwycięzcy i wyróżnionych.

~

Podręczniki do RPG do puli nagród ufunduje również wydawnictwo Gramel, wydawca polskich edycji gier Wyprawa za murem i inne historie, Potwór tygodnia i Savage Worlds.

~

Kołek niewiary, erpegowe wydawnictwo Pawła Domownika, ufunduje PDF-y z przygodą Skarbiec Al-Asturlabi dla wszystkich finalistów, a także jeden drukowany egzemplarz podręcznika do Paraświatów.

~

Nagrody ufunduje również wydawnictwo Rebel, odpowiedzialne za polską edycję Dungeons & Dragons, wydawca gier planszowych i fabularnych znany również z popularnego sklepu rebel.pl.

~

Firma Rocket dice, producent wyjątkowych kostek do gry, ufunduje zestawy kości dla zwycięzcy, wyróżnionych i finalistów.

~

Serdecznie dziękujemy wszystkim patronom i sponsorom konkursu!

Przypominamy, że prace na tegoroczną edycję Quentina można przysyłać do 17 lipca 2021 roku.

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku, gdzie publikujemy newsy, przypomnienia o konkursie i porady scenopisarskie.